Foto-Przychodnia

Interesuje mnie fotografia, ale nie wiem od czego zacząć.

Mam stary aparat, ale nie wiem jak się go obsługuje.

Smartfon już mi nie wystarcza, co kupić?

Przysłona, czas, ISO. Jak to ogarnąć?

Aparat cyfrowy, czy analogowy?

Masz podobne dylematy? Zapraszamy do Foto-Przychodni!

Fundacja Arte-Lab i Klubokawiarnia Ferment i Browar Dukla organizują w Krośnie spotkanie, na którym możesz zapytać o wszystko co związane z fotografią, a my postaramy się odpowiedzieć, doradzić i pomóc jak tylko potrafimy najlepiej.

Tak po prostu, za darmo! Przychodzisz, kupujesz sobie kawę czy co tam lubisz innego i gadamy o czym chcesz. O sprzęcie, o fotografowaniu, o postprodukcji, o cyfrze, o analogu, o technice fotograficznej, o wywoływaniu, o drukowaniu, o publikowaniu, o wszystkim o czym potrzebujesz z kimś porozmawiać. Zapewne będą obszary, w których nie będziemy wiedzieli co powiedzieć, ale na pewno nie zostawimy Cię bez pomocy. Mamy spore doświadczenie w tej materii, więc damy radę.

Jeśli chcesz nam pokazać jakiś aparat, czy inny sprzęt fotograficzny z którym masz jakiś problem to przynieś go ze sobą. Jeśli chcesz pokazać nam swoje zdjęcia i porozmawiać o nich, to też je przynieś. Wiemy, że internet jest pełen poradników, forów, e-booków, filmów przedstawiających rozmaite techniki, testów i prezentacji, ale wiemy też, że czasem dobrze jednak jest się spotkać i pogadać.

Pierwsze spotkania już za nami. Widzieliśmy się, pili kawę, rozmawiali – w Krakowie i w Krośnie. Dziękujemy za Waszą obecność!

Niedługo zaproponujemy kolejne miejsca i terminy spotkań.