Zespół

Wojciech Gryboś

Adwokat. Po ukończonych studiach na Wydziale Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego i odbytej aplikacji, od 2001 prowadzi własną Kancelarię Adwokacką. Od 2010 roku pełni funkcję wiceprezesa Sądu Dyscyplinarnego Krakowskiej Izby Adwokackiej

Poza działalnością zawodową, uczestniczy także w działalności Pro Publico Bono. Jest m.in. współzałożycielem Stowarzyszenia Promocji Kultury Młodych oraz przygotowywał rejestrację i organizację Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach, zasiadał też w jej pierwszym Zarządzie. Współpracował także z Telewizją Polską S.A. przy produkcji Teatru Telewizji TVP.
W latach 2010-2014 był członkiem Krajowej Rady Transplantacyjnej przy Ministrze Zdrowia RP.

W czasie wolnym zajmuje się turystyką i fotografią.

https://grybos.pl

Agata Korzeniowska

absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, gdzie od 3 lat pracuje jako nauczyciel akademicki, wykorzystując między innymi  wieloletnie doświadczenie architekta – planisty. Jej zainteresowania, również naukowe, koncentrują się wokół szeroko pojętego dziedzictwa historycznego w zakresie architektury i sztuki czy etnologii. W 2005 roku ukończyła Podyplomowe Studia “Akademia Dziedzictwa” organizowane przez MCK w Krakowie. Ceni sobie pracę z ludźmi i dla ludzi. W wolnym czasie tworzy w wielu dziedzinach – m. in. grafiki, rysunku oraz rękodzieła dziewiarskiego.

Michał Matus

Fotografuje od 10 lat. Pasjonuje go przede wszystkim fotografia uliczna, bo udowadnia codziennie, że wcale jeszcze wszystkiego nie wymyślono i, że jest pełno ludzi, którzy na całym świecie znajdują piękno w zupełnie zwykłych sytuacjach, no i jeszcze je fotografują. Pracuje jako dziennikarz radiowy, obecnie słychać go w RMF Classic codziennie od 7:00 do 10:00.

https://michalmatus.com

Marcin Pycha

z wykształcenia mgr inż. automatyki i robotyki, również absolwent Krakowskiej Akademii Fotografii, przez wiele lat pracownik IT, aktualnie fotograf niezależny i retuszer w House of Retouching. Jako fotograf specjalizuje się w fotografii ulicznej i portrecie.

Prywatnie cyklista miejski i miłośnik dobrej kawy.

https://marcinpycha.pl

Jolanta Węglarz

Ukończyła Finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w  Krakowie oraz studia podyplomowe z zakresu zamówień publicznych i zarządzania audytem wewnętrznym. 

Swoją drogę zawodową rozpoczęła w krakowskiej organizacji pozarządowej wspierającej inicjatywy i przedsiębiorczość obywatelską nakierowaną na rozwój zrównoważony. Aktualnie, od wielu lat związana z instytucją wdrażającą dla Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, gdzie zajmuje się kontrolą realizacji projektów współfinansowanych ze środków europejskich.

Prywatnie miłośniczka górskich wędrówek, podróży i fitnessu.